2007NUO

Pradėti „Vilniaus Gatvės“ knygos II leidimo kūrimo darbai

Spalio 2 dieną, šeštadienį, pradėti anksčiau išleistos knygos „Vilniaus Gatvės“ II leidimo kūrimo darbai. Siekiant, kad knyga sudomintų skaitytoją, ji bus visiškai perkurta.

Pirmajame etape bus sukurta nauja knygos svetainė. Naujasis dizainas, išėjus antram knygos leidimui, pakeis senąjį. Knygos interneto puslapį ir toliau bus galima rasti adresu gatves.bernex.lt, tačiau knygos atsisiuntimas bus prijungtas prie „Bernex Projektų“ puslapio. Šis sprendimas priimtas todėl, kad „Vilniaus Gatvės“, kaip ir „Bernex Blog“, priklauso „Bernex Projektams“. Ateityje visas projektams reikalingas bylas bus galima atsisiųsti tik iš „Bernex Projektų“ puslapio.

Antrajame etape bus sukurtas naujas knygos dizainas. Knygos išvaizda bus visiškai pakeista, siekiant knygą paversti gražesne, patogesne ir modernesne. Taip pat sukurtas ir naujas knygos logotipas. Jį išvysti galėsite jau artimiausiu metu kitame šio projekto naujienų pranešime, kuris pasirodys mėnesio bėgyje.

Trečiasis etapas – visiškas informacijos perrašymas ir jos papildymas. Tai daryti pradėta dar vasaros pabaigoje, ir darbai lėtai tęsiami kelis paskutinius mėnesius. Trečiasis etapas, derinamas kartu su antruoju, taps paskutiniais knygos II leidimo kūrimo darbais.

Knygą jau lapkričio arba gruodžio mėnesį galės atsisiųsti visi norintieji. Nuoroda į knygą bus platinama „Bernex Blog“ svetainėje. Atsisiuntimui (nebe išpakavimui) reikės įvesti specialų kodą iš tinklaraščio. Daugiau informacijos bus paskelbta artimiausiu metu.