2007NUO

Projektai

 • „Bernex Foto“

  Nuotraukų projekte „Bernex Foto“ pateikiamos galerijos iš įvairių didžiųjų miestų renginių, gyvenviečių bei lankytinų ar įdomių objektų. Projekte talpinamos tik Bernardo Šliamkos įamžintos foto akimirkos. Dėl nuotraukų naudojimo nekomerciniais tinklais..

 • „miniTrips“

  „miniTrips“ – naujausias iš „Bernex Projektų“, savo gimtąją šalį pažinti trokštančios grupės žmonių kuriamas vienadienių kelionių po Lietuvos gyvenvietes bei objektus sostinėje dienoraštis. Projektas yra dviejų dalių. Vienoje iš jų..

 • „Bernex Tinklaraštis“

  „Bernex Tinklaraštis“ – populiariausias, daugiausia lankytojų pritraukiantis projektas. Fotoreportažai, vaizdo įrašai, apžvalgos, straipsniai visomis temomis. 2007-aisiais kilo mintis internete sukurti pirmąjį projektą – tinklaraštį. 2007-ųjų rugsėjo 15-ąją startavo versija, kuri..

 • „Vilniaus Gatvės“

  „Vilniaus Gatvės“ – skaitmeninė knyga, kurioje pateikiamos įvairių Vilniaus gatvių iliustruotos istorijos. Leidinys buvo kurtas „Vilniaus Žemynos gimnazijos“ bendram istorijos ir technologijų projektui, skirtam kovo 11-ajai. Pirmajame knygos leidime panaudota..

 • „Bernex SuDoKu“

  “Bernex SuDoKu” – skaitmeninis žurnalas, kiekviename numeryje pristatęs SuDoKu galvosūkius, suskirstytus į sunkumo kategorijas. Viskas labai paprasta – atsispausdini, pasiimi su savimi ir sprendi. Projektas buvo numatytas startuoti 2009-ųjų pradžioje,..

 • „Bernex LIVE“

  2012-ųjų spalio 29-osios naktį įvyko pirmoji „Bernex LIVE“ transliacija. Sėkmingai išbandytos transliacijos galimybės, platforma, pilnas grafinis apipavidalinimas. Žiūrovai kartu su visa Lietuva pasitiko analoginės antžeminės televizijos eros pabaigą. 3 valandą..