2007NUO

„miniTrips“

„miniTrips“ – naujausias iš „Bernex Projektų“, savo gimtąją šalį pažinti trokštančios grupės žmonių kuriamas vienadienių kelionių po Lietuvos gyvenvietes bei objektus sostinėje dienoraštis. Projektas yra dviejų dalių. Vienoje iš jų pateikiamos kelionės po apylinkes, įvairias gyvenvietes bei pamatyti vertas vietas, antroje, „Vilnius Trips“, pateikiami pasivaikščiojimų po sostinę pėsčiomis maršrutai.

„miniTrips“ užmiesčio kelionių dalyje stengiamasi įrodyti, jog už nedidelę sumą, kurią galima būtų išleisti vakarui miesto kavinėse, restoranuose ar baruose, galite pasidaryti gana neblogą pažintinę vienos dienos ekskursiją į apylinkes ir pažinti savo gimtąją šalį iš arčiau. Pagrindinis tikslas – pamatyti kuo daugiau per vieną dieną ir už kuo mažesnę kainą.

Visi pasivaikščiojimų sostinėje maršrutai, pateikiami dienoraštyje, komandos narių yra išbandyti realybėje, o ne pateikti „iš akies“. Naudojantis pasiūlymais ne tik gerai ir sveikai galima praleisti laiką lauke, bet ir pažinti Vilniaus pakraščius, miegamuosius rajonus iš arčiau.

„miniTrips“ startavo 2014-ųjų birželio 30-ąją.