2007NUO

„Bernex Tinklaraštis“

„Bernex Tinklaraštis“

„Bernex Tinklaraštis“ – populiariausias, daugiausia lankytojų pritraukiantis projektas. Fotoreportažai, vaizdo įrašai, apžvalgos, straipsniai visomis temomis.

2007-aisiais kilo mintis internete sukurti pirmąjį projektą – tinklaraštį. 2007-ųjų rugsėjo 15-ąją startavo versija, kuri buvo kuriama be jokios turinio valdymo sistemos, tiesiogiai vedant tekstą į html dokumentą per atitinkamą redagavimo programą. Nebuvo jokių paveikslėlių prie įrašų, nes tinklaraščio įrašai tik skelbė informaciją apie atsidariusius naujus projektus. Jau po aštuonių dienų projekto tolesnis vykdymas sustabdytas su septyniais trumpais pranešimais.

Tolesni tinklaraščio įrašai nusikėlė į “FreeWebs” svetainių kūrimo sistemą. Čia buvo stengiamasi kurti ne tik tinklaraštį, bet ir pramogų svetainę su flash’ais, forumu, apklausomis, anekdotais ir kitokiais dalykais. Šįkart svetainė išgyvavo ilgiau, tačiau po mėnesio ir šioje vietoje blog’as buvo numarintas dėl nulinio lankomumo. Projektą žinojo tik keli draugai, kurie į šį adresą užeidavo labai retai. Tinklaraščio kūrimas buvo sustabdytas iki pat 2008-ųjų vasario 9-osios.

Būtent tądien startavo trečioji “Bernex Blog” versija. Ši data laikoma oficialiu tinklaraščio startu. Šįkart blog’as pradėtas kurti Blogger tinklaraščių kūrimo sistemoje. Tai tapo populiariausiu, daugiausia lankytojų sulaukiančiu projektu. Pradžioje apsilankydavo vos keletas žmonių per savaitę, tačiau po pirmojo gimtadienio lankytojų rodikliai išaugo ganėtinai stipriai.

2011 metais „Bernex Blog“ pakeitė pavadinimą ir tapo „Bernex Tinklaraščiu“. 2013-aisiais tinklaraštis skaičiuoja jau virš 100 tūkstančių atvėrimų.